Hp Ürünler

Hp Ürünler

Hp Yazıcı Hp Fotokopi Hp Faks ve Hp Plotter makinalarınız arızalandı mı bakıma mı ihtiyacınız var, Hp Yedek parçaları, eğitimli korosu ve tam donanımlı teknik servisimizle her türlü sorunlarda yanınızdayız. Zirve Ofis Hp servisi olarak cihazlarınızdaki arızalar çok kısa sürelerde halledilmektedir. Hazırda olan yedek parçalarımız ile makinaların parça ihtiyaçlarında günlerce beklemeden tüm işlemle kısa sürelerde yapılarak geri teslim edilir. Çorlu'da kurulmuş olan ilk Büro makinaları teknik servisi olarak makinalarınız tecrübeli ve güvenli ellerde Makine teknisyenlerimiz uzun yıların tecrübesine ve gereli olan sertifikalara sahip olup sizlere her konuda yardımcı olmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Hp Arıza tespiti

Servisimize getirilen makinalardan arıza tespit ücreti almıyoruz. Servisimizede teknisyenlerimiz tarafından makinanın kontrolleri yapılarak arızaları ve yapılması gerekenler hakkında sizlere bilgisini verir ve sizin onayınız sonrasında gerekli işlemleri yapmak için makinayı teknik servis bölümüne alarak gereli olan tüm işlemler yapılır teknisyen son olarak test kopyalarını alarak işlemi bitirmiş olur.

 

Hp Tamir

Hp Yazıcı, Faks, Fotokopi ve Plotter makinalarınız arıza tespit sonrası kullanıcının onayı alınarak teknik servis bölümünde gerekli olan tamir, bakım ve yedek parça değişimleri yapılır son olarakta makinaların içi ve dış temizligide yapılarak teslim edilir.

 

Hp Bakım

Makinalarımızın zaman zaman bakımlarının yapılası daha sonra çıkabilecek arızaların önüne geçmek ve makinaların daha uzun ömürlü olmaları için çok önemlidir Zirve Ofis Hp servisi olarak cihazlarınızın bakımları firmamızda yapılmaktadır.

 

Hp Parça değişimi

Hp Yazıcı - Fotokopi - Faks - Plotter lar için gerekli olan tüm yedek parçalar sürekli stoklarımızda olup hazırda olan bu parçalar sayesinde makinalarınız kısa sürelerde arızalara müdahale edip işlerinizin aksamamasını sağlamaktayız.

 

Hp Toner Dolumu

Hp Yazıcı - Faks - Fotokopi ve Plotter makinaların Toner dolumları garantili olarak yapılmaktadır.